Pudełka fasonowe - jak można je wykorzystać inaczej niż do przeprowadzki?

Pudełka fasonowe – jak można je wykorzystać inaczej niż do przeprowadzki?

Autor: Ada Jaworska

Pudełka fasonowe to opakowania wykonane z tektury falistej. Pudełka cechuje łatwe i bezpieczne zamknięcie, dzięki czemu świetnie sprawdzają się one przy przeprowadzkach, jako pudełka do przechowywania, a także opakowania do wysyłki kurierskiej. Jak jeszcze można je wykorzystać?

Pudełka fasonowe – czym wyróżnia się ten rodzaj opakowania?

Pudełka fasonowe to wytrzymałe opakowania produkowane z tektury falistej. To jedno z najbardziej ekonomicznych rozwiązań, jeśli chodzi o branżę kartonowych opakowań. Pudełka są lekkie i bardzo trwałe, charakteryzuje je duża nośność oraz wielofunkcyjność. Są ekologiczne i można je wykorzystywać wielokrotnie. To idealne kartony do przeprowadzki!

Kartonowe opakowania to bardzo uniwersalny rodzaj pudełek, poza przeprowadzką, można je także wykorzystać do… promocji biznesu. Kartonowe pudełka sprawdzają się świetnie jako opakowania produktowe, pudełka do przechowywania rzeczy, pudła do pakowania przesyłek, a także ozdobne pudełka do ekspozycji towaru. Dlaczego warto wdrożyć fasonowe pudełka w biznesie? Jak jeszcze można je wykorzystać?

Pudełka fasonowe – jak można je wykorzystać w biznesie?

Marketing opakowań to dziedzina, która bardzo prężnie się rozwija, niezależnie od branży. Z potencjału kartonowych opakowań korzystają najważniejsze marki modowe, producenci artykułów spożywczych, wytwórcy odzieży, a także firmy zajmujące się dystrybucją elektroniki i artykułów o luksusowym charakterze. Opakowania wysyłkowe z kartonu to nie tylko praktyczny sposób na to, by zapakować różnego rodzaju produkty na czas transportu. To także cenne narzędzie marketingowe!

Producenci opakowań, na przykład polska firma Packhelp, przykładają dużą wagę do możliwości personalizacji pudełek. Ich wygląd można praktycznie dowolnie zaprojektować! Zamknięcie jest bardzo poręczne, nie ma konieczności zaklejania takiego pudełka taśmą. To estetyczny i bezpieczny sposób na dostarczenie towarów do klienta.

Zależy Ci na estetycznych opakowaniach dla firmy? Chcesz stworzyć pudełko, które równocześnie będzie pełnić wizytówkę twojego przedsiębiorstwa? Chcesz załączyć do pudełka notatkę lub kartę rabatową? A może masz pomysł na ciekawą papierową torbę, dzięki której odświeżysz wizerunek marki? Współpracując z Packhelp, stworzysz idealne pudełko, które przyczyni się do tego, że klient długo jeszcze będzie pamiętał o Twojej marce!

Podobne artykuły

MENU