Twój trawnik nie był jeszcze nigdy tak piękny

Niniejszy artykuł pod tytułem Poddasze użytkowe w mieszkaniu – co warto wiedzieć? nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat Poddasze użytkowe w mieszkaniu – co warto wiedzieć? należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Jeśli szukasz odpowiedniego rozwiązania na wykończenie swojego terenu wokół domu to rozważ nową technologie w wsadzeniu trawy, której używają na polach golfowych i boiskach do piłki nożnej. Trawa samo zagęszczająca to ostatnimi czasy hit w zakładaniu nowego trawnika.

Trawnik ozdobą twojego domu

Najlepszą trawą, która powinna rosnąć w okół twojego domu to taka która, jest gęsta jak dywan, wykazuje właściwości odporne na uszkodzenia mechaniczne, a swój atrakcyjny wygląd zatrzyma na wiele długich lat. Wiele zwykłych trawników traci swoje walory, i nie wygląda już tak jak na początku. Powstają żółte plamy i jest jej znacznie mniej. Jeżeli masz taki problem, bądź chcesz założyć niezniszczalny trawnik, poznaj rozwiązanie, które sprawi, że twój trawnik będzie przykuwał uwagę twoich sąsiadów. Wybierz trawę samo zagęszczająca, nowe rozwiązanie na gęstą trawę.

Trawa zagęszczająca Substral

Czym jest trawa samo zagęszczająca?

Trawa zagęszczająca to innowacyjne ziarna RPR (Regerating Perennial Ryegras). Takie mieszanka jest stworzona z nasion życicy trwałej. Jej właściwościami, których nie spotkasz w zwykłej trawie są:

  • szybkość kiełkowania
  • niesamowita wytrzymałość trawy
  • z każdej pojedynczej trawy tworzą się rozłogi następnej

Trawa samo zagęszczająca świetnie nadaję się do regeneracji uszkodzonego trawnika, zakładania nowego i dosiewu ziaren traw już do istniejącego. Jeśli potrzebujesz takiego produktu to możesz zakupić go w sklepie naszogrodniczy.pl. Sklep posiada różne warianty tej trawy, zależnie od potrzeb, które musi spełnić.

Na czym polega sekret trawy samo zagęszczającej?

Trawa samo zagęszczająca zdecydowanie rośnie inaczej od zwykłej trawy. Jej sekret polega na rozrastaniu się źdźbeł trawy we wszystkie kierunki. Korzenie trawy łączą się z innymi korzeniami i tak powstają nowe i zdrowe kępki traw. Jakimi cechami wyróżnia się tej sposób? Na pewno twój trawnik w szybkim tempie urośnie, będzie odporny na uszkodzenia, a jeśli na trawie już nastąpiły mechaniczne uszczerbki to zostaną one zregenerowane. Ze względu na jej niesamowite właściwości wytrzymałościowe trawa samo zagęszczająca od wielu lat jest używana na boiska do piłki nożnej i polach golfowych, więc jeśli zależy Ci na tym samym efekcie to warto rozpatrzyć ten pomysł. Trawa ta nie potrzebuje specjalnej pielęgnacji, dlatego twój czas jak i portfel nie ucierpią.